td-4.png
logo_revoliohub_RGB-02.png
logo-gray.png
OKOPATIPNG.png
cpkblack.png

         Kalendarz Sauté powstał z myślą o kobietach, które poszukują swego „ja”. Nie swojej „najlepszej wersji”, tylko takiej, która docenia siebie, zna swoje mocne i słabe strony, akceptuje to. Kobieta, która chce być tu i teraz. Sauté to celebracja momentu. Teraz.

         W projekcie wystąpiły kobiety w różnym wieku, z różnych grup społecznych, kobiety które mają różne figury. Ubrane są w jedną sukienkę, o jednym rozmiarze, która schodzi całkowicie na drugi plan. To one nadają jej unikalny wyraz. 

         Celem projektu jest przełamanie stereotypów, pokazanie kobiet

jakie są, nie jakie chciały by być. Celebrujemy ich „teraz”. W trakcie tworzenia projektu, wspólnie zastanawiałyśmy się co dla nich oznacza kobieta Sauté, jakie one posiadają atrybuty Sauté, czy trudno jest być kobietą Sauté, czy wypada? Najważniejsze sentencje zostały opublikowane na kartach kalendarza, aby inni mogli również w sobie rozbudzić chęć bycia Sauté.

         Nasze modelki wielokrotnie podkreślały, że pokazując swoje Sauté spotkały się z dyskryminacją, oburzeniem publicznym. Zanim odważyły się żyć po swojemu musiały podjąć decyzję czy dopasowują się do norm społecznych, czy chcą żyć na własnych zasadach.

         Rama kalendarza wykonana jest z drewna jesionowego*, którą można zamontować do ściany na 1 lub 2 wkręty. Karty kalendarza drukowane są dwustronnie na sztywnym kartonie. Rozmiar kalendarza z ramą to 45cm x 60cm.

         Po zakończonym miesiącu można odciąć pasek z datami i umieścić w ramie same zdjęcia. Rama kalendarza ma za zadanie być wielofunkcyjna, zachęcamy do umieszczania w nim własnych zdjęć, plakatów, notatek, lub można czekać na kolejną edycję Kalendarza Saute!

*kolorystyka ramy może różnić się między sobą, ponieważ produkt wykonywany jest ręcznie.

Kalendarz Sauté

Tutaj możesz zgłosić swoją chęć przekazania darowizny na rzecz Fundacji Centrum Praw Kobiet oddział we Wrocławiu. W ramach podziękowania zostanie wysłany Kalendarz Saute 2021. Prosimy o uzupełnienie pól.

W odpowiedzi na e-maila otrzymasz dane do realizacji darowizny.

Prosimy o zapoznanie się z FAQ i Regulaminem.

FAQ

REGULAMIN

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now